O akcji

Inwestuj(e)my w dzieci

Portal CzasDzieci.pl dotychczas z powodzeniem pośredniczył między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, rokrocznie wyróżniając organizatorów najbardziej rozwojowych inicjatyw kulturalnych dla dzieci w prestiżowym konkursie SŁONECZNIKI. Ale warsztaty, lekcje, spektakle i koncerty, to przecież nie wszystko. Nie mniej ważne są miejsca, czyli przestrzeń i infrastruktura. Miejsca, które są bezpieczne i przyjazne dla małych rączek i nóżek, zachęcające do aktywności i odkrywania nowego. Miejsca, które na równi bawią i edukują.

 

Świadomi tego, że otoczenie ma znaczenie dla wielokierunkowego rozwoju dzieci, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej miejscom, obiektom i infrastrukturze, które wspierają rozwój najmłodszych. Bo czy istnieje lepsza inwestycja niż w rozwój dzieci?

 

Bierzemy pod lupę lokalną infrastrukturę. Po co? Po to, by udowodnić, że Polska świetnymi inwestycjami dla najmłodszych stoi. Pokazujemy, że nie brak u nas świetnych pomysłów, pasji i fantastycznych ludzi, którzy słowa w czyny zamieniają, dając dzieciom nie tylko ogrom radości, ale miejsca, w których mogą rozwijać się naprawdę.

 

Akcja Inwestuj(e)my w dzieci to nasz ukłon w stronę miejskich i wojewódzkich włodarzy. Wyraz wdzięczności za to, że wygoda i bezpieczeństwo rodzin nie jest im sprawą obojętną. Nie zapominamy również o sektorze prywatnym. Akcją Inwestuj(e)my w dzieci chcemy wyróżnić i promować również niepubliczne obiekty, w których najmłodsi nie tylko są mile widziani, ale dobrze się bawią i świetnie czują. Zatem portal CzasDzieci.pl znów stanie w roli pośrednika.

Dopilnujemy, aby żadne nowe i wartościowe miejsce nie zostało nie dostrzeżone!

 

Podstawowym założeniem akcji Inwestuj(e)my w dzieci, podobnie jak SŁONECZNIKÓW, jest oddanie głosu rodzicom jako najlepszym ekspertom oceniającym obiekty. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci w danym miejscu - czy czuły się tam dobrze i bezpiecznie. Dlatego prosimy Was, drodzy rodzice, o zgłaszanie i komentowanie najlepszych według was miejskich i prywatnych inwestycji. Te, aby zakwalifikować się do konkursu winne być oddane do użytku w 2016 roku.

 

Ważne: Do akcji Inwestuj(e)my w dzieci zgłaszamy obiekty i miejsca, ale NIE inicjatywy i wydarzenia.

 

 

REGULAMIN Konkursu

INWESTUJ(e)MY W DZIECI 2016

  • dla podmiotów publicznych - POBIERZ
  • dla podmiotów prywatnych - POBIERZ

 

Korzyści z uczestnictwa w Konkursie

Udział w Konkursie daje wymierne korzyści marketingowe i wizerunkowe:

 

  • posługiwanie się tytułem „Najlepszej inwestycji dla dzieci 2016” w przypadku wygranej oraz „Jednej z najlepszych inwestycji dla dzieci 2016” w przypadku dopuszczenia do konkursu,
  • promocja inwestycji w serwisie akcji, na portalu CzasDzieci.pl oraz w mediach społecznościowych portalu,
  • rozpowszechnianie informacji o inwestycjach na łamach magazynów, pism, portali i mediów Partnerskich konkursu,
  • artykuł rekomendacyjny o każdej nominowanej inwestycji w formie artykułu tematycznego przygotowanego przez redakcję portalu,
  • banner promocyjny umieszczony na czas trwania konkursu na portalu,
  • kampania reklamowa dla zwycięzców plebiscytu rodziców o wartości 10 000 zł na łamach portalu CzasDzieci.pl,
  • umieszczenie zdjęć, informacji w ogólnych konkursowych informacjach prasowych, kampaniach reklamowych i innych działaniach promocyjnych,
  • pamiątkowy Dyplomu i Nagroda w przypadku zwycięstwa.

Rekomendacje

Aldona:

Ciekawe, nawet bardzo, my już zgłosiliśmy!... »

Kasia:

Inwestycje w dzieci są bardzo potrzebne, bo dzieci są nasza przyszłością. Dobrze że podejmujecie taki temat, może inni te pomyślą że warto.... »

Napisz co mylisz o akcji:
© CzasDzieci.pl 2017