Inwestycje publiczne

Województwo wielkopolskie inwestuje w dzieci!

Poznajcie publiczne inwestycje wspierające rozwój najmłodszych mieszkańców województwa wielkopolskiego!

 

Scena Wspólna w Poznaniu, podmiot odpowiedzialny: Centrum Sztuki Dziecka, Szkoła Łejery

 

 

To niezwykłe, piękne i naprawdę otwarte miejsce dla dzieci w każdym wieku. Tutaj edukacja splata się ze sztuką, a nowatorstwo spotyka tradycję w najlepszym wydaniu. Piękna lokalizacja, niezwykle miła i profesjonalna obsługa i program doskonale odpowiadający na potrzeby dzieci i bliskich im dorosłych. 

 

Kącik dla dzieci w wypożyczalni dla dzieci i młodzieży w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu, podmiot odpowiedzialny: Gmina Zbąszyń

 

 

Pod koniec 2016 roku w ramach remontu biblioteki stworzono Kącik dla dzieci - miejsce z książkami dla dzieci, z zabawkami, pluszakami, kolorowankami, mebelkami dla dzieci, miejscem do siedzenia dla rodziców, z możliwością wypożyczenia klocków lego. Pod ręką jest prasa dla dzieci i dla rodziców, a w toaletach specjalne nakładki dla maluchów czy podesty do łatwiejszego mycia rączek. To jedyne takie miejsce w Zbąszyniu - ogólnodostępne, darmowe. Kącik dla dzieci był już wcześniej, ale teraz zmieniono jego lokalizację i zainwestowano w przeszklenie z drzwiami. W ten sposób nikt nie czuje się skrępowany.

Inwestycje publiczne – pozostałe:

Rekomendacje

Kasia:

Inwestycje w dzieci są bardzo potrzebne, bo dzieci są nasza przyszłością. Dobrze że podejmujecie taki temat, może inni te pomyślą że warto.... »

Aldona:

Ciekawe, nawet bardzo, my już zgłosiliśmy!... »

Napisz co mylisz o akcji:
© CzasDzieci.pl 2017