Aktualności

INWESTUJ(e)MY w dzieci! - KONKURS

Najlepsze inwestycje dla dzieci 2016. Konkurs!

Uwaga! Ruszyło Głosowanie!

Oddaj swój głos na:

 

 

Nowy Rok to czas podsumowań. Przyglądamy się lokalnym inwestycjom dedykowanym dzieciom i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Multisensoryczne place zabaw, karuzele jak z bajki, ogrody doświadczeń. Nie mamy żadnych wątpliwości, że władze polskich miast dbają o najmłodszych jak potrafią! Rozwija się także rynek prywatny.

 

Wybierzcie razem z nami najlepszą inwestycję dla dzieci 2016.

 • Swoje propozycje zgłaszajcie do 12.02.2017.
 • Z nadesłanych zgłoszeń nasze jury wybierze 5. najciekawszych, spośród których to Wy wskażecie tę najlepszą z najlepszych.

 

Swoje propozycje przesyłajcie za pomocą formularza zgłoszeniowego:

http://inwestujmywdzieci.pl/zgloszenie2017.php 

 

50 nagród dla czytelników 
za 50 zgłoszeń
z najciekawszym uzasadnieniem!


Doceńmy wysiłki. Chwalmy się tym, co mamy najlepsze! Pokażmy, że nasze miasta świetnymi inwestycjami dla najmłodszych stoją!


Inwestuj(e)my w dzieci!

 

REGULAMIN Konkursu

INWESTUJ(e)MY W DZIECI 2016

 • dla podmiotów publicznych - POBIERZ
 • dla podmiotów prywatnych - POBIERZ

 

 

Aktualności – pozostałe:

 • INWESTUJ(e)MY w Dzieci - GŁOSOWANIE

  Drodzy Rodzice, poniżej prezentujemy inwestycje, które zostały zakwalifikowane do konkursu. Ostateczny wynik zależy teraz tylko od was, więc głosujcie na najlepsze inwestycje 2016!

  więcej
 • Korzyści z uczestnictwa w Konkursie

  Udział w Konkursie daje wymierne korzyści marketingowe i wizerunkowe!

  więcej
 • Co to jest inwestycja? - KONKURS dla dzieci

  Najlepsza inwestycja dla dzieci powinna mieć swoją nagrodę i tu oddajemy sprawę w Wasze ręce! Jak według Was powinna wyglądać nagroda dla najlepszych z najlepszych? Czekamy na Wasze propozycje!

  więcej
 • Restauracja przyjazna dzieciom

  Restauracja przyjazna dzieciom. Czyli jaka? I co to tak naprawdę znaczy dla dziecka, rodziców i tych bezdzietnych, którzy po prostu wpadli coś zjeść. Poprosiłam zaprzyjaźnione mamy, aby wypunktowały najważniejsze zalety restauracji i kawiarni, w których dobrze się czują i one i ich dzieci.

  więcej
 • Biblioteki marzeń

  Nowoczesne biblioteki dla najmłodszych wymykają się jednoznacznym definicjom i uciekają od utartych stereotypów. I świetnie! Jeśli bowiem chcemy zachęcać dzieci do sięgania po książki, jeśli chcemy dbać o rozwój czytelnictwa w ogóle, musimy działać.

  więcej
 • Plac zabaw – bezpieczny i funkcjonalny

  Jaki powinien być najlepszy i najfajniejszy plac zabaw dla dzieci? I czy tylko dla dzieci? Przecież spędzają tam czas także opiekunowie. Co jest podstawą udanej zabawy?

  więcej

Rekomendacje

Kasia:

Inwestycje w dzieci są bardzo potrzebne, bo dzieci są nasza przyszłością. Dobrze że podejmujecie taki temat, może inni te pomyślą że warto.... »

Aldona:

Ciekawe, nawet bardzo, my już zgłosiliśmy!... »

Napisz co mylisz o akcji:
© CzasDzieci.pl 2017