Aktualności

INWESTUJ(e)MY w Dzieci - GŁOSOWANIE

 

Drodzy Rodzice, poniżej prezentujemy inwestycje, które zostały zakwalifikowane do konkursu. Ostateczny wynik zależy teraz tylko od was, więc głosujcie na najlepsze inwestycje 2016!


Każda osoba może oddać jeden głos na inwestycję publiczną oraz jeden na inwestycję prywatną.


1. ODDAJ SWÓJ GŁOS na Inwestycje Publiczne!

2. ODDAJ SWÓJ GŁOS na Inwestycje Prywatne!

 

Aktualności – pozostałe:

 • INWESTUJ(e)MY w dzieci! - KONKURS

  Konkurs! Wybierzcie razem z nami Najlepszą Inwestycję dla dzieci 2016. Mamy dla was dobrą informację! Z racji bardzo dużego zainteresowania konkursem, przedłużamy możliwość zgłaszania inicjatyw do 12.02.2017.

  więcej
 • Korzyści z uczestnictwa w Konkursie

  Udział w Konkursie daje wymierne korzyści marketingowe i wizerunkowe!

  więcej
 • Co to jest inwestycja? - KONKURS dla dzieci

  Najlepsza inwestycja dla dzieci powinna mieć swoją nagrodę i tu oddajemy sprawę w Wasze ręce! Jak według Was powinna wyglądać nagroda dla najlepszych z najlepszych? Czekamy na Wasze propozycje!

  więcej
 • Restauracja przyjazna dzieciom

  Restauracja przyjazna dzieciom. Czyli jaka? I co to tak naprawdę znaczy dla dziecka, rodziców i tych bezdzietnych, którzy po prostu wpadli coś zjeść. Poprosiłam zaprzyjaźnione mamy, aby wypunktowały najważniejsze zalety restauracji i kawiarni, w których dobrze się czują i one i ich dzieci.

  więcej
 • Biblioteki marzeń

  Nowoczesne biblioteki dla najmłodszych wymykają się jednoznacznym definicjom i uciekają od utartych stereotypów. I świetnie! Jeśli bowiem chcemy zachęcać dzieci do sięgania po książki, jeśli chcemy dbać o rozwój czytelnictwa w ogóle, musimy działać.

  więcej
 • Plac zabaw – bezpieczny i funkcjonalny

  Jaki powinien być najlepszy i najfajniejszy plac zabaw dla dzieci? I czy tylko dla dzieci? Przecież spędzają tam czas także opiekunowie. Co jest podstawą udanej zabawy?

  więcej

Rekomendacje

Aldona:

Ciekawe, nawet bardzo, my już zgłosiliśmy!... »

Kasia:

Inwestycje w dzieci są bardzo potrzebne, bo dzieci są nasza przyszłością. Dobrze że podejmujecie taki temat, może inni te pomyślą że warto.... »

Napisz co mylisz o akcji:
© CzasDzieci.pl 2017